Komfortowa lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa.

Obecnie jednak stolica jest doskonale skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość terenów zielonych a także dobre infrastruktury okolicy.

Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której wielokrotnie mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia.

jednakże przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne.

Obecnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym obszarze buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają również konkurencyjne ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli.

Jeszcze jest tutaj bardzo dużozakładów usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Więcej info tu: Przeprowadź się do nowego mieszkania na południowej Pradze